Aktuality

Poruba po skvělém výkonu vysoko porazila Veselí nad Moravou

22.1.2014

Házenkářky Sokola Poruba bez problémů přehrály soupeřky ze Slovácka v poměru 29:19 (19:6). Svěřenkyně trenéra Beňadíka rozhodly o svém vítězství zejména v prvním poločase, kde se jim povedla osmibodová sňůra a vybudovaný náskok Sokolky ještě stihly navýšit. ... zobrazit zprávu

Zlepšenou střelbou jsme se uklidnily, říká Petra Adámková

18.1.2014

Porubská Petra Adámková vstřelila v duelu s Partizánskym osm branek a především v prvním poločase pomohla svému celku k obratu skóre. I s výkonem byla ostravská hráčka spokojena a Poruba tak porazila slovenský celek o pět branek. ... zobrazit zprávu

Házenkářky Poruby doma nepolevily. Porazily i Partizánske

18.1.2014

Házenkářky DHC Sokol Poruba vstoupily do druhé poloviny mezinárodní Interligy vítězně, když v domácím prostředí zdolaly slovenský celek Slávia Partizánske 26:21 (13:9). Osmi góly se na zisku dvou bodů podílela Petra Adámková, u hostujícího celku zazářila Klaudia Michnová s jedenácti góly. ... zobrazit zprávu

DHC Sokol Poruba hostí v sobotu rozjeté Partizánske

16.1.2014

Interliga házenkářek vstupuje do druhé poloviny a celek DHC Sokol Poruba tak bude chtít vrátit porážku z prvního kola. Partizánske má ale formu jako hrom, což Slávia potvrdila i poslední výhrou nad Mostem. ... zobrazit zprávu

Leona Šviráková: Doma musíme vyhrávat ať hrajeme kdekoliv

11.1.2014

Třemi góly přispěla k výhře nad Sencem Leona Šviráková, která po zranění kolene odehrála velkou část utkání. ... zobrazit zprávu

Házenkářky DHC Sokol Poruba hladce zdolaly Senec

11.1.2014

Házenkářky DHC Sokol Poruba splnily v sobotu povinnost, když porazily slovenský Senec 44:23 (25:8). Trenér Ján Beňadik byl spokojený hlavně s prvním poločasem, kdy Poruba inkasovala jen osm branek. ... zobrazit zprávu

Zápas se Sencem se hraje v Čapkově sokolovně. Vstup je zdarma!

7.1.2014

Interligový zápas mezi DHC Sokol Poruba a slovenským Sencem se nakonec odehraje v sobotu 11. ledna od 18 hodin v Čapkově sokolovně v centru Ostravy! Všichni fanoušci na něj mají vstup zdarma ... zobrazit zprávu

Házenkářky Poruby byly v Michalovcích blízko senzace

4.1.2014

Nečekaně hodně blízko bodového zisku byly v sobotním interligovém utkání házenkářky DHC Sokol Poruba, které ale nakonec nedotáhly do úspěšného konce slibně rozehraný zápas v Michalovcích. ... zobrazit zprávu

Porubu čeká v sobotu náročný zápas v Michalovcích

2.1.2014

Pěkně zostra vstoupí do roku 2014 házenkářky DHC Sokol Poruba, které v sobotu nastoupí k interligovému utkání v Michalovcích. ... zobrazit zprávu

Bohužel jsme neproměňovaly šance, myslí si Leona Šviráková

30.12.2013

V závěru pohárového duelu s Mostem se prosadila hned třikrát Leona Šviráková. Ta si tak odbyla premiéru v sestavě Sokola Poruba jenže ze zisku pohárové trofeje se nakonec radovat nemohla. I podle jejich slov rozhodla o výhře Mostu její neprostupná obrana. ... zobrazit zprávu

Ve finále domácího poháru Poruba neuspěla, z trofeje se raduje Most

29.12.2013

Házenkářky Mostu poprvé v historii vyhrály Český pohár. Úřadující mistryně ve finálovém utkání v Ostravě deklasovaly domácí Porubu 27:18 a k českému titulu a jarnímu triumfu v evropském Vyzývacím poháru přidaly v roce 2013 třetí trofej. ... zobrazit zprávu

Deník: Poruba je v plné přípravě na finále Českého poháru

22.12.2013

Fanoušci házené se pomalu chystají na velký svátek. Ostravská hala Sarezy v Hrušovské ulici bude totiž v neděli 29. prosince (17 hodin) hostit finále Českého poháru. A v něm se střetnou dva nejúspěšnější celky minulé sezony: domácí DHC Sokol Poruba a favorizovaný DHK Baník Most. ... zobrazit zprávu

Mladší dorostenky Poruby šlapou jako švýcarské hodinky

10.12.2013

Moravskoslezský deník přinesl v úterý zajímavý článek o mladších dorostenkách DHC Sokol Poruba, kterým se v této sezoně velice daří. Přinášíme vám ho v celém znění. ... zobrazit zprávu

Kupte si kalendář DHC Sokol Poruba a pomozte Maxíkovi

5.12.2013

Házenkářský klub DHC Sokol Poruba plní své sliby a nadále bojuje o přízeň sportovních fanoušků ve městě.I během sobotního utkání s Pískem bude k dostání kalendář pro rok 2014, který nese název Drsné Sokolky. ... zobrazit zprávu

Házenkářky Poruby podpořily Movember a předaly šek Maximovi

3.12.2013

Za úterní počin patří hráčkám DHC Sokol Poruba veliký potlesk všech fanoušků ostravské házené a je přitom jedno, že neodehrály ani minutu v mistrovském zápase. Podpořily dobrou věc a jejich příznivci na ně jsou právem hrdí. ... zobrazit zprávu

Házenkářky Poruby oholí kníry moderátorům Hitrádia Orion

25.11.2013

Házenkářky DHC Sokol Poruba si nadcházející reprezentační přestávku zpestří nejen tvrdým tréninkem. Už v úterý 3. prosince se totiž převtělí do role holiček! ... zobrazit zprávu

Sedmá výhra je tady. Poruba vyhrála v Jindřichově Hradci

22.11.2013

Házenkářky DHC Sokol Poruba potvrdily roli jasného favorita utkání a vyhrály v páteční předehrávce 14. kola Interligy v Jindřichově Hradci 32:22 (14:10). ... zobrazit zprávu

Poruba postoupila do finále Českého poháru, kde narazí na Most

19.11.2013

Házenkářky DHC Sokol Poruba to dokázaly a potřetí v řadě postoupily do finále Českého poháru, kde střetnou 28. prosince s Mostem. Poruba v úterním semifinále vyhrála po výborném výkonu ve druhém poločase v Olomouci 26:22. ... zobrazit zprávu