Aktuality

Porubanky chtějí utnout gólové manévry Šaľy

12.10.2017

Slovenský dvojboj. To je nejbližší program házenkářek Poruby. V šestém kole se utkají se Šaľou, o týden později hostí Prešov. Důležitost zápasů podtrhává fakt, že se jedná o týmy, které se v aktuální tabulce MOL ligy seřadily od pátého do sedmého místa. ... zobrazit zprávu

Dva body za druhý poločas! Poruba vyhrála ve Zlíně

8.10.2017

Házenkářky Poruby ovládly moravskou bitvu. Ve Zlíně zvítězily 21:18, když po úvodních třiceti minutách prohrávaly 9:11. Nejlepší střelkyní týmu byla šestigólová Polášková, která také proměnila dvě sedmičky. ... zobrazit zprávu

Házenkářky Poruby chtějí ve Zlíně naplno bodovat

5.10.2017

Další moravské výzvě budou čelit hráčky DHC Sokol Poruby. V cestě za dvoubodovým ziskem jim tentokrát stojí Zlíňanky. ... zobrazit zprávu

Nová vedoucí týmu Barbora Mýlková: Holky měly radost, že zůstávám

3.10.2017

V této sezoně Barboru Mýlkovou na hráčské soupisce družstva DHC Sokol Poruba nenajdete. U týmu však stále působí. Novou roli zvládá bez problémů. ... zobrazit zprávu

Sofia Demajová: Tento tým má velký potenciál

29.9.2017

Tým DHC Sokol Poruba posílila před sezonou Sofia Demajová. Slovenská reprezentantka si Ostravu vybrala i z toho důvodu, že zde má všechny podmínky k tomu, aby se dále zlepšovala. ... zobrazit zprávu

Slovenská reprezentace s výrazným porubským zastoupením

26.9.2017

Klub DHC Sokol Poruba zásobuje slovenskou reprezentaci. Hned tři hráčky se tento týden oblečou do národního dresu. A to vše pod dohledem trenéra Petera Olšavského. ... zobrazit zprávu

Míša Konečná je opět v nominaci české reprezentace!

25.9.2017

MOL liga má sice přestávku, nicméně talentovaná porubská pivotka má před sebou reprezentační výzvu. Podobně jako další čtyři bývalé hráčky Poruby. ... zobrazit zprávu

Poruba přistřihla křídla Černých andělů

20.9.2017

Překvapení, které se počítá! Házenkářky Poruby si vyšláply na úřadujícího šampiona, který tak v této sezoně poprvé nevyhrál. Po velmi dobrém a bojovném výkonu celého mančaftu nakonec svěřenkyně trenéra Petera Olšavského uhrály proti Mostu remízu 19:19. ... zobrazit zprávu

Atraktivní duel! Poruba hostí úřadující české šampionky

18.9.2017

Házenkářky Poruby budou ve čtvrtém kole MOL ligy čelit silnému protivníkovi. Do Ostravy přijede Baník Most. Tedy tým, který je těžké porážet, ale dá se porazit. ... zobrazit zprávu

Házenkářky DHC Sokol Poruba vyhrály v Bánovcích nad Bebravou

17.9.2017

Do třetice všeho dvoubodového, mohou si říci hráčky DHC Sokol Poruba, které ve třetím kole aktuálního ročníku MOL ligy slaví premiérové vítězství. Na palubovce týmu Bánovský HK Gabor Bánovce nad Bebravou vyhrály 27:21. ... zobrazit zprávu

Házenkářky Poruby chtějí opět okusit pocit vítězství

14.9.2017

Los třetího kola házenkářské MOL ligy žen určil, že se hráčky DHC Sokol Poruba vydají v této sezoně poprvé na Slovensko. Jejich soupeřem bude tým HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou. Hraje se v neděli 17. září. ... zobrazit zprávu

Poruba prohrála o gól se Slavií

9.9.2017

Tentokrát byl zlepšený výkon ve druhém poločase malo. Svěřenkyně trenéra Petera Olšavského nestačily na Slavii Praha a prohrály o jeden gól. Střelecky řádila hostující Galušková, která skórovala jedenáctkrát. ... zobrazit zprávu

Poruba vyzve pražskou Slavii a prahne po vítězství

7.9.2017

Házenkářská MOL Liga pokračuje druhým kolem a hráčky DHC Sokol Poruba čeká první zápas před domácím publikem. A to proti velmi zdatnému protivníkovi. Do Ostravy přijede DHK Slavia Praha. ... zobrazit zprávu

Poruba veze bod z Olomouce. Obrat nedotáhla

2.9.2017

Rvaly se až do konce, ale po nepovedeném úvodním dějství dosáhly porubské házenkářky v Olomouci pouze na bod. S tamní Zorou remizovaly 23:23, přičemž o poločase prohrávaly o šest branek. ... zobrazit zprávu

Poruba zahájí MOL Ligu v Olomouci

31.8.2017

Po tříměsíční pauze opět začíná nejvyšší soutěž házenkářek. Hráčky DHC Sokol Poruba odstartují novou sezonu MOL Ligy, jak zní současný název této soutěže, proti DHK Zora Olomouc. Tedy týmu, který Porubankám v uplynulém ročníku vyfoukl bronzové medaile. ... zobrazit zprávu

Poruba v generálce obstála. S Göppingenem prohrála o gól

25.8.2017

Házenkářky DHC Sokol Poruba prohrály ve svém posledním utkání na herním soustředění v Německu s bundesligovým Göppingenem 24:25 (8:9), když ale podaly jasně nejlepší výkon. ... zobrazit zprávu

Házenkářky Poruby nestačily v Nměecku na bundesligový Nellingen

24.8.2017

Házenkářky DHC Sokol Poruba prohrály ve svém druhém utkání na herním soustředění v Německu s bundesligovým Nellingenem 22:39 (14:17). Zítra hraje Poruba poslední zápas opět s Göppingenem a pak se následně vrací domů. ... zobrazit zprávu

Poruba první zápas v Německu prohrála

23.8.2017

Házenkářky DHC Sokol Poruba prohrály na úvod herního soustředění v Německu s bundesligovým celkem z Göppingenu 21:34 (9:22). ... zobrazit zprávu