Aktuality

Po úspěchu v poháru míří házenkářky Poruby do Bánovců

25.10.2019

Do období většího počtu utkání aktuálně vstupují házenkářky Poruby. Jejich dalším protivníkem budou slovenské Bánovce, na jejich půdě se představí v rámci 8. kola MOL ligy v sobotu od 18 hodin. ... zobrazit zprávu

Tyhle zápasy jsou hodně o koncentraci, řekla po poháru Desortová

25.10.2019

Do utkání naskočila sice až ve druhém poločase, přesto se nakonec stala jeho nejlepší střelkyní. Devatenáctiletá spojka Poruby Eliška Desortová nastřílela ve středu do sítě Bohumína sedm branek a byla znovu jednou z klíčových postav Ostravanek. ... zobrazit zprávu

Splněná povinnost. Poruba vyhrála v Bohumíně a v poháru postupuje

24.10.2019

Házenkářky Poruby postoupily v Českém poháru do čtvrtfinále. Svěřenkyně trenéra Dušana Daniše splnily očekávání, když vyhrály ve středečním duelu 3. kola v Bohumíně 42:19 (19:8). ... zobrazit zprávu

Poruba vstupuje do Českého poháru krajskou bitvou v Bohumíně

22.10.2019

Cesta házenkářek Poruby Českým pohárem začíná. Svěřenkyně trenéra Dušana Daniše, které v minulém ročníku došly až do Final Four, ji odstartují ve středu (od 18 hodin) duelem 3. kola na půdě druholigového Bohumína. ... zobrazit zprávu

Poruba potvrdila roli favorita. Prešov v Ostravě na body nedosáhl

19.10.2019

Druhé vítězství v řadě mají za sebou házenkářský Poruby. V duelu 7. kola MOL Ligy zdolaly doma Prešov 29:23 (17:8) a upevnily tak svou pozici na špičce mezinárodní soutěže. ... zobrazit zprávu

Po měsíci doma. Poruba v hale Sarezy vyzve slovenský Prešov

18.10.2019

Zásluhou reprezentační přestávky a dvou vystoupení venku se už téměř měsíc neukázaly na domácí půdě, v sobotu se to však změní. Házenkářky Poruby v duelu 7. kola mezinárodní MOL Ligy budou hostit od 18 hodin tradičně v hale Sarezy slovenský Prešov. ... zobrazit zprávu

Poruba uspěla v Písku a připravila soupeři první porážku v ročníku

12.10.2019

Odplata za jarní porážku se vydařila. Házenkářky Poruby se poučily, a na rozdíl od února tentokrát v Písku vyhrály. Sobotní duel 6. kola MOL Ligy Ostravanky ovládly v poměru 33:25 (15:13) a ukončily tak neporazitelnost soupeře v této sezoně. ... zobrazit zprávu

Opět venku. V sobotu bude Poruba bojovat o body na jihu Čech

11.10.2019

Napravit porážku ze Šaly a udržet se nadále v kontaktu s širší špičkou tabulky. To je cíl házenkářek Poruby, které v sobotu od 15 hodin budou v duelu 6. kola mezinárodní MOL Ligy bojovat o další mistrovské body v Písku. ... zobrazit zprávu

Bez bodů. Házenkářky Poruby na půdě Šaly prohrály

5.10.2019

Návrat do soutěžních utkání po reprezentační pauze házenkářkám Poruby nevyšel. Svěřenkyně trenéra Dušana Daniše prohrály v sobotním duelu 5. kola MOL Ligy na těžké půdě Šaly 19:24 (8:9). ... zobrazit zprávu

MOL Liga je zpět, házenkářky Poruby pocestují do Šaly

4.10.2019

Reprezentační přestávka je pryč, vrací se MOL Liga. A do jejího kolotoče naskakují také házenkářky Poruby, které v sobotu (od 18 hodin) odehrají zápas 5. kola mezinárodní soutěže na půdě slovenské Šaly. ... zobrazit zprávu

Poruba v modelovém zápase padla s dorostenci Frýdku-Místku

2.10.2019

Jediné přípravné utkání sehrály házenkářky Poruby během reprezentační přestávky. V úterý na domácí půdě přivítali dorostence Frýdku-Místku, kterým nakonec podlehly 29:35 (17:16). ... zobrazit zprávu

Cestu Českým pohárem začne Poruba v Bohumíně

30.9.2019

Házenkářky Poruby znají svého prvního soupeře v této sezoně Českého poháru. Loňské semifinalistky začnou cestu za druhou domácí trofejí ve středu 23. října duelem 3. kola na půdě Bohumína. ... zobrazit zprávu

Poruba potvrdila roli favorita. Hodonín porazila o patnáct gólů

20.9.2019

Očekávalo se od nich vítězství a předpoklady splnily. Házenkářky Poruby zvládly páteční předehrávku 4. kola MOL Ligy, ve které si na domácí půdě poradily s Hodonínem jasným poměrem 30:15 (14:10). ... zobrazit zprávu

Nepříjemný nováček. Házenkářky Poruby v pátek hostí Hodonín

19.9.2019

Desetidenní pauza je minulostí, házenkářky Poruby se vrací do zápasového kolotoče. V posledním utkání před reprezentační přestávkou se v rámci 4. kola MOL Ligy střetnou v pátek (od 18 hodin) doma proti Hodonínu. ... zobrazit zprávu

Bez překvapení. Michalovce byly nad síly házenkářek Poruby

10.9.2019

První porážku v nové sezoně mají za sebou házenkářky Poruby. Ostravanky nestačily v úterní předehrávce 3. kola MOL Ligy na slovenské Michalovce, kterým podlehly na jejich půdě 21:31 (10:16). ... zobrazit zprávu

Porubu čeká v úterý předehrávka. Pocestuje do Michalovců

9.9.2019

Jen tři dny po domácím úspěchu s Veselím čeká házenkářky Poruby další bitva. V předehrávce 3. kola MOL Ligy se v úterý představí na půdě silných Michalovců. ... zobrazit zprávu

Z jasné záležitosti drama. Poruba si cestu k výhře zkomplikovala

7.9.2019

Dvě vítězství mají na úvod nového ročníku MOL Ligy házenkářky Poruby. Svěřenkyně trenéra Dušana Daniše po triumfu v Olomouci nezaváhaly ani doma, když ve 2. kole mezinárodní soutěže porazily Veselí nad Moravou 27:25 (13:9). Na tak těsný výsledek to však ještě v polovině druhého poločasu nevypadalo. ... zobrazit zprávu

Házenkářky Poruby chtějí navázat na úspěch z Hané. Přijede Veselí

6.9.2019

Repríza posledních tří utkání minulé sezony a bojů o bronzové medaile, čeká v sobotu (od 18 hodin) házenkářky Poruby. Tým trenéra Dušana Daniše přivítá v hale Sarezy v Hrušovské ulici Veselí nad Moravou. ... zobrazit zprávu