Další nezdar na Slovensku: Poruba prohrála i v Bratislavě

26.3.2011, 20:04

Ostravské házenkářky tak nyní čekají v Interlize poslední dva zápasy, kdy v sobotu 2. dubna hostí v Polance Partizánské a premiérovou účast v mezinárodní soutěži zakončí 9. dubna zápasem v Michalovcích.

Poruba v Bratislavě neodehrála moc povedený zápas, kdy domácí celek většinu utkání vedl, ale o výhru bojoval až do samotného konce. Ještě pět minut před koncem byl stav 28:27 a domácí trenér Olšavský si musel vzít oddechový čas, kde se bratislavský celek uklidnil a vzápětí dovedl zápas do úspěšného konce.

„Jsem hodně zklamaný, protože jsme v tomto utkání mohli a měli bodovat. Zase jsme měli hodně technických chyb a zbytečně ztracených míčů. O lepší výsledek nás připravila i horší produktivita," poznamenal kouč Poruby Aleš Chrastina. „Během utkání jsme se několikrát soupeři přiblížili na jeden gól, naposledy pět minut před koncem, ale domácí celek nám pak okamžitě dokázal vždy zase odskočit," dodal Chrastina

ŠKP Bratislava - DHC Sokol Poruba 33:29 (17:15).

Nejvíce branek: Janšáková H. 10, Janšáková Z. 5, Kochanová 4, Kodajová 4, Rychtárechová 4, Kováčová 3, Štetáková 2, Marčeková 1 - Richvalská 10, Hrbková 6, Mrózková 5, Tomečková 5, Mališová 2, Selucká 1.