Aktuality A-tým

Házenkářky DHC Sokol Poruba zvou fanoušky na zápas jara!

14.3.2011, 13:08

Zápas jara je tady! Házenkářky DHC Sokol Poruba hostí už v sobotu v Polance v jednom z klíčových zápasů sezony celek z Jindřichova Hradce. Utkání začíná v 17 hodin a samotné hráčky Poruby věří v podporu fanoušků.

Svým způsobem se tento duel dá označit jako existenční, protože v něm půjde doopravdy o hodně. Je jisté, že výsledek sobotního utkání se bude započítávat do tabulky v boji o udržení v české lize! „Proto věříme, že nás v tomto klíčovém utkání přijdou naši příznivci povzbudit. Moc na jejich podporu spoléháme," poznamenala kapitánka Poruby Romana Tomečková.

Pokud by se už situace v tabulce nezměnila a boj o udržení v české lize by se týkal Písku, Mostu, Poruby a Jindřichova Hradce, situace by pro ostravské házenkářky nebyla tak špatná.

Písek má ze vzájemných zápasů zatím osm bodů, Most šest bodů, Poruba šest bodů a Jindřichův Hradec nula bodů. „Už kvůli těmto skutečnostem je patrné, jak důležitý zápas nás čeká. Pravda je taková, že konečný výsledek může hodně napovědět o tom, jak blízko budeme ke splnění našeho velkého cíle, kterým je od začátku sezony záchrana," poznamenal Chrastina.

Očekává velkou bitvu. „Stejně je na tom ale také Jindřichův Hradec, který má svým způsobem poslední šanci se svým postavením něco udělat. I proto nesmíme zápas v žádném případě podcenit, a naopak k němu nastoupit se stoprocentní koncentrací," podotkl Chrastina.

Součástí tréninků v tomto týdnu bude i taktická příprava na hru soupeře. „Ten týden ale nebude odlišný od těch předešlých. Připravit se musíme na tvrdou hru soupeře, kdy zvláště Pilařová s Matouškovou často hrají na hranici pravidel. To jsou ale věci, které víme, a musíme se s nimi vyrovnat," zakončil Chrastina.

 

Ostrava MSK Ostrava Poruba Molten Rehband Mol liga Ha-vel Joma Genetrix JS Property Invest ALVI CZ a.s. Národní sportovní agentura Český svaz házené Seyfor G&E Trading Vodotech Aqualia InBido Pod Zofinkou

PLAY OUT 2024

Tým Z V R P Scóre B
1.DHK Zora Olomouc6204194:19825
2.DHC Plzeň6411184:17924
3.Handball club Zlín6213181:17813
4.DHC Sokol Poruba6303174:17812

Nejlepší střelkyně