Aktuality A-tým

Poruba deklasovala ŠKP Bratislava rozdílem tří tříd

31.10.2014, 18:16Po velice těžkém domácím duelu WHIL Poruby s Michalovcemi si Sokol poradil s mladičkým týmem ŠKP Bratislava rozdílem třídy. Sokol šel do vedení hned od začátku utkání a skóre neustále navyšoval. Bratislavčanky nebyly rovnocennými soupeřkami a zejména po nepřesných střelách nebo technických chybách chodily Ostravanky na osamocené brankářky Porubskou nebo Blahutiakovou. Dvě minuty před koncem první půle měl Sokol dokonce tolik vstřelených branek, kolik vsítil v minulém utkání proti Michalovcům za celý duel. V poločase z toho bylo jednoznačné vedení Poruby o propastných dvacet zásahů.

Ani ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Svěřenkyně trenéra Beňadíka přidávaly jednu branku za druhou, do domácí brány se dostala ve druhé půli zápasu také Lenka Roháčková. V celku poklidném tempu si Poruba bez nejmenších problémů dokráčela k výhře o 34 gólů. Športový klub polície se tak nadále krčí na posledním místě tabulky WHIL bez jediného bodu.

Hlasy trenérů po utkání:

Silvia Priklerová (Bratislava):
„Takový zápas se dá jen těžko komentovat. Navíc s takovýmto konečným výsledkem. V týdnu jsme hrály tři utkání, takže je to těžké. V úterý jsme přišly o další spojku, takže aktuálně máme na marodce čtyři spojky. Snažily jsme se snažit to nějak slepit s křídly, ale dopadlo to jak to dopadlo."

Ján Beňadík (Poruba): „Jsem rád, že jsme utkání zvládli a udrželi jsme koncentraci po celý průběh zápasu. Do holek jsme celý týden vštěpovali věci ohledně protiútoků a to se nám dařilo. Děvčata hrály zodpovědně celý zápas a tým hostí je velice mladý. Snažily se a hrály sympaticky, ale přetlačili jsme je jednoznačně fyzicky."

DHC Sokol Poruba - ŠKP Bratislava 45:11 (24:4). Branky:
Adámková 8, Tomašechová 6, Mýlková a Maiwaelderová po 5, Marčíková 4, Šviráková a Minarčková po 3, Rechtorisová, Chovancová a Bělohoubková po 2, Kostelná 1 - Ďuriníková 7, Majerníková a Vaninová po 2. Rozhodčí: Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek. 123 diváků.

Poruba: Roháčková, Doláková - Mýlková, Šviráková, Tomašechová, Maiwaelderová, Adámková, Rechtorisová, Chovancová, Minarčíková, Marčíková, Bělohoubková, Révajová, Kostelná. Trenér: Ján Beňadík.

ŠKP Bratislava: Porubská, Blahutiaková - Lešková, Krivošíková, Ďuriníková, Ižová, Hanušová, Majerníková, Bridzová, Rumpelová, Galisová, Vaninová. Trenér: Silvia Priklerová.

Ostrava MSK Ostrava Poruba Molten Rehband Mol liga Ha-vel Joma Genetrix JS Property Invest ALVI CZ a.s. Národní sportovní agentura Český svaz házené Seyfor G&E Trading Vodotech Aqualia InBido Pod Zofinkou

PLAY OUT 2024

Tým Z V R P Scóre B
1.DHK Zora Olomouc6204194:19825
2.DHC Plzeň6411184:17924
3.Handball club Zlín6213181:17813
4.DHC Sokol Poruba6303174:17812

Nejlepší střelkyně