Aktuality A-tým

Chceme si po sérii s Mostem spravit chuť, říká Leona Šviráková

10.5.2014, 20:42

V úvodu prvního utkání série o třetí místo proti Zlínu táhla tým střelecky s Michaelou Hrbkovou také Leona Šviráková. Nacházela si prostor na pravém křídle a střely proti Lence Černé ji vycházely. Poruba tak bez problémů získala první utkání série vítězstvím o sedm branek.


Leono, jak jste spokojena s výsledkem dnešního utkání. Je to přesně to, s čím jste do utkání šly?


Nejde ani tak o výsledek, důležitá je výhra. Je jedno, jestli zápas skončí o gól nebo o deset branek. Jsme teď po zápase spokojené, ale zítra zase začínáme od nuly.


V neděli se hraje druhé utkání. Budete si dávat pozor na to, abyste nepolevily po dnešní poměrně jasné výhře?


Hraje se na tři vítězné zápasy a my máme zatím jen jeden bod. Musíme získat ještě další dva, abychom si na krk mohly pověsit bronzové medaile.


S čím jste do utkání šly? Na co nejvíce jste se chtěly zaměřit?


Po Mostu jsme byly strašně zklamané, kdy jsme prohrály tři zápasy v řadě. Chtěly jsme si spravit chuť a dát do toho všechno. Ukázat všem, že jsme si nezasloužily s Mostem prohrát takhle jasně. Myslím si, že všechny jsme na hřišti podaly výborný výkon a nechaly jsme tam všechno. Snad se to bude i zítra opakovat.


Už vás přebolela hladká prohra nula tři na zápasy s Mostem? Přeci jen hlavně zápasy na severu Čech byly velice vyrovnané ...


Právě v Mostě nám to šlo, asi nám tam chyběla trocha štěstí zejména v prvním zápase, který skončil až na trestné hody. Je to ale sport, takže to k tomu také patří. Nyní chceme vybojovat alespoň třetí místo, když jsme na finále nedosáhly.

Ostrava MSK Ostrava Poruba Molten Rehband Mol liga Ha-vel Joma Genetrix JS Property Invest ALVI CZ a.s. Národní sportovní agentura Český svaz házené Seyfor G&E Trading Vodotech Aqualia InBido Pod Zofinkou

PLAY OUT 2024

Tým Z V R P Scóre B
1.DHK Zora Olomouc6204194:19825
2.DHC Plzeň6411184:17924
3.Handball club Zlín6213181:17813
4.DHC Sokol Poruba6303174:17812

Nejlepší střelkyně