Aktuality A-tým

Zklamaná Petra Adámková selhání týmu proti Mostu nechápala

3.5.2014, 19:50

Hodně zklamaná a smutná byla po semifinálovém vyřazení házenkářka Poruby Petra Adámková. „Most jsme ani jednou v sérii neporazily, proto musíme uznat, že postoupil zaslouženě. My se musíme rychle sebrat a připravit na boj o třetí místo se Zlínem. Bez zisku medaile letošní sezonu končit nechceme, takže věřím, že to zvládneme," uvedla Adámková.

Kdy jste podle vás třetí zápas s Mostem ztratily?

Já ani nevím, ale já bych bojovala až do konce. Pořád jsem si myslela, že byla šance zápas zvrátit. V závěru utkání, když už byly tak tři minuty do konce, trenér prostřídal sestavu. Tam už mi bylo jasné, že zápas nezvrátíme.

V čem byl Most lepší?

Určitě v proměňování šancí a dělal i méně nevynucených chyb. My jsme se snažily zápas nějak zvrátit, ale čím více jsme se snažily, tím méně nám to šlo. Je to sport, musíme to hodit za hlavu a připravit se na boj o bronz se Zlínem.

Vaším výkonem jste zklamaná...

Doopravdy hodně. Na to, že jsme hrály semifinále play-off, tak náš výkon postrádal bojovnost a nasazení. Čekala jsem, že to bude žít na palubovce i na lavičce, ale nestalo se tak. Nad tím se musíme vážně zamyslet.

Dolehla na vás důležitost zápasu? Přece jen jste v Mostu mohly hrát uvolněněji.

Fakt nevím, v závěru nám už docházely síly, ale celkově náš výkon doma nebyl dobrý. Most byl dneska i opticky sebevědomější, živější. Mně osobně taková jiskra v našem výkonu chyběla. To, co nás zdobilo v Mostu, jsme doma, bohužel, neukázaly.

Kdy se podle vás série rozhodla?

Já vím, že většina zmíní první zápas série, kdy jsme prohrály na sedmičky. Ale podle mého názoru se rozhodovalo až ve třetím zápase, který nám vyloženě nesedl. Já věřila, že můžeme doma Most dvakrát porazit.

 

Ostrava MSK Ostrava Poruba Molten Rehband Mol liga Ha-vel Joma Genetrix JS Property Invest ALVI CZ a.s. Národní sportovní agentura Český svaz házené Seyfor G&E Trading Vodotech Aqualia InBido Pod Zofinkou

PLAY OUT 2024

Tým Z V R P Scóre B
1.DHK Zora Olomouc6204194:19825
2.DHC Plzeň6411184:17924
3.Handball club Zlín6213181:17813
4.DHC Sokol Poruba6303174:17812

Nejlepší střelkyně