Aktuality A-tým

Brankářka Lenka Roháčková slíbila: Olomouc v sobotu nepodceníme

12.2.2014, 14:37


Házenkářky DHC Sokol Poruba jsou už v plné přípravě na důležité boje v mezinárodní Interlize. Už v sobotu je čeká důležitý zápas v Olomouci, kde stojí před týmem jasný cíl.

Brankářka Lenka Roháčková potvrdila, že tým chce navázat na pohárové výkony se švédským Höörem. „Sílu Olomouce respektujeme, ale nás zajímá jen výhra a zisk dvou bodů," zdůraznila Roháčková.

Sama dobře ví, že její celek nesmí Olomouc hlavně podcenit. „Já si hlavně myslím, že nic podobného nehrozí. Hrajeme Interligu, kde je každý zápas důležitý a ztráta naopak hodně bolestná. Já věřím, že se na utkání dobře připravíme a zvládneme to," pokračovala Roháčková.

Věří, že se tým rychle přeorientuje zpátky na interligovou soutěž. „No možná to bude trošku srandovní, protože zápasy se Švédkami byly úplně o něčem jiném, než na jaké jsme zvyklé z Interligy. A to asi i v našem přístupu, protože hrát evropské poháry je pro nás všechny velkým svátkem," připustila Roháčková.


I přes vyřazení z Challenge Cupu byla ráda, že Poruba v odvetě uspěla. „Pro nás to byl hodně důležitý výsledek, protože jsme do Švédska jely s cílem zvítězit - a to se nám podařilo. To, že to nakonec nestačilo na postup, je věc druhá. My ale už v průběhu sezony venku odehrály několik dobrých zápasů. Sama si vybavuji třeba duel ve Veselí, kde jsme prohrávaly o šest branek, a nakonec ho vyhrály. Pokud z nastolené cesty nesejdeme a budeme všechny zdravotně v pořádku, tak jsme přesvědčená, že můžeme vyhrát všude," dodala Roháčková.

Její tým může její slova potvrdit už v sobotu v Olomouci!

 

Ostrava MSK Ostrava Poruba Molten Rehband Mol liga Ha-vel Joma Hellstein Canis Dynaoptic Genetrix JS Property Invest ALVI CZ a.s. Národní sportovní agentura Český svaz házené Seyfor G&E Trading Nymwag

PLAY OUT 2023

Tým Z V R P Scóre B
1.Házená Kynžvart6411172:13828
2.DHC Plzeň6411162:17525
3.Handball club Zlín6204161:16917
4.DHC Sokol Poruba6204142:15510

Nejlepší střelkyně