Aktuality A-tým

Ve druhém poločase táhla tým Poruby Iveta Mičiníková

26.1.2013, 22:08

V duelu se Slavií Praha předvedla slovenská házenkářka Iveta Mičiníková výborný výkon a také díky jejich šesti branek dotáhla Poruba utkání do vítězného konce.

Úvod vám dnes vyšel, bylo to zvýšenou motivací Slavii konečně porazit?

Na Slavii jsme prohrály oba zápasy v této sezoně. Nejprve o jeden gól a pak v poháru o tři branky. Byly jsme hodně motivované a nechtěly jsme jim nechat třetí výhru v řadě. Navíc doma před vlastními diváky. Musely jsme ukázat, že jsme lepší. Že nejsme slabšími soupeři, než to mohlo vypadat na půdě Slavie.

Poté jste ale náskok ztratily. Kde jste udělaly chybu? Nebo vám hru narušilo zranění důležité hráčky?

Když Slavia stáhla náskok, tak jsme se asi uspokojily. Tím, že jsme chtěly na začátku vést a to se nám nad míru povedlo. Pak se nám ovšem zranila Pavla Poznarová.

Byla hodně znát absence Poznarové? Přeci jen je to zkušená hráčka a důležitý článek vašeho týmu...

Je to naše důležitá spojka a na začátku dávala hodně gólů. Takže jsme musely začít hrát kolektivně a to se nám povedlo. Zápas jsme vyhrály a body jsou hodně důležité.

Na konci prvního poločasu jste hrály oslabení, ale místo bránění jste jej vyhrály tři nula. Kde se to ve vás vzalo?

Je to tak a je to tak trochu paradox, protože oslabení nám zatím doteď moc nevycházely. Je to velké plus pro nás a také příslib do budoucna.

Před koncem ovšem branek ubylo a oba týmy měly problémy se zakončením. Byla v tom nějaká nervozita?

Na konci to už byla hodně nervozita, to je pravda. Slavia doma vyhrála dva zápasy a nechtěla se smířit s prohrou. Rychle jsme zakončovaly, ať už já nebo spoluhráčky. Střílely jsme daleko před čárou a zbrkle. Což se nám málem vymstilo.

Ostrava MSK Ostrava Poruba Molten Rehband Mol liga Ha-vel Joma Genetrix JS Property Invest ALVI CZ a.s. Národní sportovní agentura Český svaz házené Seyfor G&E Trading Vodotech Aqualia InBido Pod Zofinkou

PLAY OUT 2024

Tým Z V R P Scóre B
1.DHK Zora Olomouc6204194:19825
2.DHC Plzeň6411184:17924
3.Handball club Zlín6213181:17813
4.DHC Sokol Poruba6303174:17812

Nejlepší střelkyně