Aktuality A-tým

Odhodlaná Poruba hraje v Senci, kde touží získat dva body

10.1.2013, 16:28


Házenkářky DHC Sokol Poruba se v tomto týdnu konečně vrátily do klasického tréninkového režimu, který vyvrcholí sobotním interligovým zápasem v Senci.

Ostravské házenkářky pevně věří, že potvrdí roli papírového favorita utkání a domů přivezou dva body. „Během celého týdne jsem z týmu cítil velké odhodlání a i já věřím, že celou práci zúročíme právě v Senci. V Interlize není slabých soupeřů a lehkých zápasů, proto i k tomuto utkání musíme přistoupit s maximální obezřetností," uvedl Beňadik.

Poruba se v tomto týdnu věnovala kromě nabíraní fyzické kondice také taktické přípravě. „Po těch hektických týdnech, kdy jsme kvůli stratu našich hráček na ME netrénovali kompletní, jsme se konečně mohli zase věnovat i nácviku herních situacích. Holky dostaly do těla a navíc jsme hodně času strávili také u videa," řekl kouč Poruby Ján Beňadik.

Porubské házenkářky si musely rozebrat dva poslední zápasy, které nezvládly. „V pohárovém finále s pražskou Slavii i domácím duelu proti Mostu jsme doplatili na vlastní chyby. Při vší úctě k našim soupeřům, kteří mají svou kvalitu, jsme si za porážky mohli jednoznačně sami. A to bylo třeba holkám u videa ukázat," poznamenal Beňadik.

Přiznal a ocenil, že tým i během videorozborů na vlastní chyby dobře reagoval, což je pro další průběh sezony nesmírně důležité. „Ale pravda se vždy ukáže až na palubovce. V našem případě v sobotu v Senci. Tam se ukáže, jak jsme silní a odolní," dodal Beňadik.

 

Ostrava MSK Ostrava Poruba Molten Rehband Mol liga Ha-vel Joma Genetrix JS Property Invest ALVI CZ a.s. Národní sportovní agentura Český svaz házené Seyfor G&E Trading Vodotech Aqualia InBido Pod Zofinkou

PLAY OUT 2024

Tým Z V R P Scóre B
1.DHK Zora Olomouc6204194:19825
2.DHC Plzeň6411184:17924
3.Handball club Zlín6213181:17813
4.DHC Sokol Poruba6303174:17812

Nejlepší střelkyně