Aktuality A-tým

Porubu čeká generálka na Astrachaň, v úterý hostí Nitru

8.10.2012, 18:01

Po reprezentační přestávce je házenkářský celek Poruby zase pohromadě. Svěřenkyně trenéra Jána Beňadika čeká hodně náročný a důležitý týden, který vyvrcholí nedělním pohárovým duelem s Astrachaní.

Generálkou na domácí duel 2. kola EHF Cupu je dnešní interligový souboj, ve kterém se v Ostravě představí Nitra. „Je dobře, že si ještě před utkáním s Astrachaní zahrajeme interligu, protože jsme od posledního duelu s Jindřichovým Hradcem nebyli kompletní. V pondělí jsem dal ještě českým reprezentantkám volno, protože o den dříve hráli své utkání v Německu. Žádná z nich mi nehlásila žádný zdravotní problém, takže proti Nitře nastoupíme v nejsilnějším složení. Od středy se pak už začneme detailně připravovat na pohárový duel," uvedl kouč Poruby Ján Beňadik.

Utkání začíná v hale Sarezy v úterý od 19 hodin.

Ostrava MSK Ostrava Poruba Molten Rehband Mol liga Ha-vel Joma Národní sportovní agentura Český svaz házené G&E Trading Vodotech Aqualia Pod Zofinkou Positiv Flix Home Nejstropy Promotion sense Vased Rusty Bell Pub RBP Veolia Futurum Ostrava

PLAY OUT 2025

Tým Z V R P Scóre B
1.DHC Plzeň4211114:10412
2.DHC Sokol Poruba4112102:10211
3.HK Hodonín4202109:11911

Nejlepší střelkyně