Aktuality A-tým

PO ODLOŽENÉM UTKÁNÍ V PÍSKU TEĎ PLZEŇ DOMA

25.1.2022, 13:03

Covidová opatření, karantény, omikron, PCR test a další slova teď slýcháme častěji než obvykle. Všichni doufáme, že se situace brzy uklidní a zase vše pojede jak dříve. Minulé kolo byla odehrána jen dvě utkání MOL ligy a uvidíme, kolik bud odehráno teď. Situace se mění ze dne na den. Každopádně, pokud vše dopadne jak má dle původního plánu, v neděli přivítají Porubanky v hale Sareza od 17:00 hodin tým DHC Plzeň. Na podzim v Plzni naše holky prohrály a teď budou chtít určitě prohru odčinit. Vyzpovídali jsme naši zkušenou křídelnici Hanku Maiwaelderovou.

 

Hani, začátek roku s jednobodovým ziskem se Slávií, ale hned další utkání odloženo. Takhle jste si to asi nepředstavovali, co?

„Je pravda, že po prvních dvou zápasech jsme očekávaly mnohem vyšší počet bodů. V prosincovém volnu jsme vážně makaly a myslely si, že to začátkem roku hned prodáme, ale jak se říká, nic nejde samo. Nicméně náš výkon má stoupající tendenci a věřím, že body budeme brát nejen doma, ale taky venku."

 

Teď vás tedy čeká Plzeň, kde jste na podzim prohrály. Jak vidíš teď domácí utkání, pokud se samozřejmě uskuteční?

„Plzeň na podzim ukázala, že se s ní musí počítat. My jsme tam nezahrály dobrý zápas a doma si chceme naši reputaci určitě napravit. Na zápas se těšíme a doufáme, že nebudou už žádné odklady."

 

Utkání se tedy odehraje v hale Sareza v neděli v 17:00 hodin, diváci samozřejmě musí splnit podmínky (očkování, potvrzení o prodělání Covidu). Pevně doufáme v hojnou podporu našich holek. Kdo nemůže do haly, utkání bude opět ke zhlédnutí na TVCOM.CZ ZDE

 

 

Ostrava MSK Ostrava Poruba Molten Rehband Mol liga Ha-vel Joma Hellstein Canis Dynaoptic Genetrix JS Property Invest ALVI CZ a.s. Národní sportovní agentura Český svaz házené Seyfor G&E Trading Nymwag

PLAY OUT 2023

Tým Z V R P Scóre B
1.Házená Kynžvart6411172:13828
2.DHC Plzeň6411162:17525
3.Handball club Zlín6204161:16917
4.DHC Sokol Poruba6204142:15510

Nejlepší střelkyně