V PÍSKU MUSÍME MAKAT HNED OD ZAČÁTKU

18.1.2022, 23:12

Máme tady druhé odvetné utkání MOL ligy a to sokolské derby v Písku, kde se snadno nevyhrává. Poruba ale hodlá oplatit Písku jednobrankovou porážku z podzimního utkání. Motorem do utkání by měl být zlepšený výkon ve druhém poločase utkání se Slávií Praha. K tomuto utkání jsme se vrátili spolu s tahounkou týmu a devítibrankovou střelkyní Alžbetou Michalíkovou.

Bety, 9 branek v utkání, skvělý výkon, kdy naposledy se ti to povedlo?

Děkuji (úsměv). To vůbec netuším, zda se mi to někdy povedlo. Možné je, že nikdy, ale popravdě jsem po tom nějak nepátrala, statistiky si nevedu (smích).

Ještě tedy ke Slávii, celé utkání jste prohrávali, pak sahali po dvou bodech, nakonec remíza. Převládá radost nebo smutek?

Převládá zklamání, hlavně z prvního poločasu, kde si Slávka vytvořila slušný náskok. O poločase jsme dostali od trenéra „kartáč" a asi i to byl důvod, že jsme to nakonec dotáhli alespoň k remíze.

Teď jedete do Písku, který vás na podzim doma porazil o gól. Jak teď na ně?

V Pisku to nebude nic jednoduchého. Mají zkušené hráčky a doma body nerozdávají. Důležité bude se z nich nepo...(úsměv) a makat hlavně hned od začátku. Utkání začíná 0:0 !!!!!

Děkujeme a držíme palce.

Utkání můžete opět sledovat na tvcom.cz v sobotu 22.1.2022 od 15:00. Odkaz na přenos ZDE