Házenkářky DHC Sokol Poruba se zúčastnily Českého běhu žen

2.6.2013, 17:17

Co slíbily, to taky splnily. Házenkářky DHC Sokol Poruba se zúčastnily prvního ročníku Českého běhu žen, který se v sobotu konal okolí obchodného centra Nová Karolina.
Ostravské házenkářky se nakonec přihlásily na start pětikilometrové trati, kde si nejlépe vedla Alena Lešková. Ta skončila hned za stupni vítězů, když obsadila časem 00:23:02 čtvrté místo.
Neztratily se ani další opory porubského celku, který v samotném závodě ctil především olympijskou myšlenku: „Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se!"
Desátá skončila Lenka Roháčková (00:25:13), šestnáctá Petra Adámková (00:25:52), jednadvacátá Markéta Doláková (00:26:16), čtyřiadvacátá pak Barbora Mýlková (00:26:36).