Aktuality A-tým

Poruba porazila v nezvyklém hokejovém zápase Partizánské

16.8.2012, 20:07

Házenkářky DHC Sokol Poruba si ve čtvrtek připsaly další vítězství v přípravě, když porazily slovenský celek z Partizánského 41:28. Utkání se hrálo nezvykle na třetiny vždy po pětadvaceti minutách. Poruba byla lepší v každé pasáži utkání. První třetinu vyhrála 15:8, druhou těsně 9:8 a třetí pak 17:12.

Zápas byl pro ostravský celek i generálkou na 2. ročník mezinárodního turnaje O pohár starosty městského obvodu Ostrava-Poruba, který se uskuteční o víkendu v hale Sarezy. Turnaj, kterého se zúčastní kromě DHC Sokol Poruba také Ruch Chrozow, Kielce a Slavia Praha, se hraje rovněž u příležitosti oslav 150. výročí založení Sokola Poruba.

DHC Sokol Poruba - Partizánské 41:28 (15:8, 24:16). Branky Poruby: Selucká 8, Tóthová 6, Chrenková 5, Hrbková 4, Adámková 4, Poznarová 4, Uhráková 3, Mičiníková 2, Rechtorisová 2, Osinová 1, Lešková 1, Revajová 1.