MICHALOVCE POTVRDILY DOMA SVÉ POSTAVENÍ V MOL LIZE

3.4.2022, 23:01

Sobotní utkání na půdě východoslovenských Machalovců nedopadl dobře. Domácí tým potvrdil své postavení v interlize a touhu po titulu MOL ligy. Začátek utkání byl do sedmé minuty vyrovnaný (3:3), pak ale Iuventa zařadila vyšší rychlostní stupeň a každou chybu našich holek tvrdě trestala rychlými útoky a snadnými brankami do naší sítě. Do šaten Porubanky vsítily pouze sedm branek a domácí tak jasně stanovily vývoj utkání (17:7).

Druhý poločas už byl v jasné režii Michalovců, adept na Mistra MOL ligy si hlídal vývoj utkání a oba týmy tak prostřídaly na hřišti celou svou lavičku.

Trenér Pupík hodnotil utkání takto:

„Zápas ukázal jasně, proč jsou Michalovce na prvním místě MOL ligy. Chtěli jsme uhrát lepší výsledek, ale na druhé straně dostali prostor v takto těžkém utkání také hráčky z lavičky. Čekají nás teď zápasy ve Zlíně a doma s Dunajskou Stredou a doufám, že v nich uspějeme."

Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba 36:22 (17:7)

Nejlepší střelkyně: Trúnková, Holejová 6/2, Abilda 4/1, Štefaniková, Dvorščáková a Popovcová po 3 - Kučerová 5, Baumbachová, Farářová 3/2. Rozhodčí: Sabol, Daňo. Vyloučení: 3/2.

Poslední dvě utkání základní části  MOL ligy odehrají Sokolky 6.4.2022 ve Zlíně a 13.4.2022 doma s Dunajskou Stredou.