POVINNÉ BODY Z HODONÍNA JSOU DOMA

19.3.2022, 23:40

Utkání v Hodoníně nezačaly Porubanky podle svých představ. Hodonín otevřel skóre a do 9.minuty těsně vedl (4:3). Od 10.minuty si ale Sokolky vedení vzaly na svou stranu, gólově se dařilo ze všech postů a do konce poločasu postupně naše holky navýšily vedení až na 11:16.

Druhý poločas začaly domácí zase lépe a dvěma brankami stáhli porubský náskok (13:16). Pak následovala několikaminutová pasáž plná nepřesností, přerušování hry na obou stranách a hra se kouskovala. Poruba vypadla z tempa, byla nedůrazná v obraně a Hodonín začal skóre snižovat až na jednobrankový rozdíl (19:20). Po time outu trenéra Pupíka opět děvčata přidala na důraze v obraně a zvýšila si zpět své vedení (19:24), které si i přes několik trefených tyčí a bojovnost Hodonína do konce utkání pohlídala.

Trenér Pupík hodnotil utkání takto:

„Zápas nebyl lehký, jak jsem holkám celý týden zdůrazňoval. Hodonín bojoval do konce utkání a mne těší, že i když soupeř stáhl náš náskok až na jeden gól, nepodlehli jsme tlaku a naší poctivou hrou jsme zápas dotáhli do vítězného konce."

HK Hodonín - DHC Sokol Poruba 28:32 (11:16)

Nejlepší střelkyně: Víchová 10, Cygan a Krejčíková po 4, Drexlerová 3/2, Nováková 3 - Konečná 8, Polášková 5/2, Baumbachová 5, Kučerová 4, Desortová 3. Rozhodčí:Králíček, Letev. Vyloučení: 4/3.

Další utkání MOL ligy čeká Porubanky v sobotu 26.3.2022 doma a přivítají od 18:00 v hale Sareza Černé Anděly z Mostu.