O VŠEM ROZHODL PRVNÍ POLOČAS

30.10.2021, 17:59

V Kynžvartu nezačaly Sokolky vůbec dobře. Hned od začátku šly domácí do vedení a podpořeny brankářkou Srpovou pomalu navyšovaly skóre (3:1, 6:2, 10:6).  Našim holkám se nedařilo v koncovce a moc nefungovala ani obrana. Domácí si tak do poločasu vybudovaly devítibrankový náskok 22:13.

Druhý poločas vypadal z pohledu Poruby o poznání lépe, gólově táhla tým Alžbeta Michalíková a dařila se spolupráce s pivotem, ale k dotažení skóre to nestačilo. Nepřesnosti při střelbě pak trestal Kynžvart rychlými útoky, proti kterým byly brankářky krátké.

Trenér Pupík hodnotí prohru takto:

„Utkání bych zhodnotil takto. O všem se rozhodlo v prvním poločase a hlavně v obraně. Děvčatům jsem o přestávce říkal, že bez tvrdé obrany to nepůjde. Potom se i brankářkám chytá hůř, když obrana nefunguje. Druhý poločas už byl vyrovnaný."

Házená Kynžvart - DHC Sokol Poruba 36:27 (22:13)

Nejlepší střelkyně: Jovičevič 8, Königová a Dvořáková po 6, Michalcová a Patrnčiaková po 5 - Michalíková 6, Polášková 6/4, Dybalová 5, Desortová 4. Rozhodčí: Kremláček, Procházka. Vyloučení: 5/1

Teď je důležité se rychle otřepat a ve středu doma čeká Porubu HK Hodonín. Přijďte holky podpořit!