DRTIVÁ PORÁŽKA V MICHALOVCÍCH

30.1.2021, 23:29

Poruba si odváží z Michalovců vysokou porážku. Vyrovnaných bylo pouze prvních 5 minut. Pak vychodňárky vzaly otěže utkání do svých rukou a nepustily je. Porubankám vůbec nefungovala obrana, ve které chyběla zraněná Míša Konečná, a slovenský mistr je lehce přehrával až na poločasový výsledek 19:9. Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil a Michalovce navyšovaly postupně skóre až na hrozivý dvacetidvougólový rozdíl.

Hlavnímu trenérovi Ivo Vávrovi se utkání nehodnotilo dobře.

„Jsem zklamaný, chci si zpětně zanalyzovat utkání i výkony hráček, zejména tahounek týmu, které mě zklamaly a vyhodnotit vše s chladnou hlavou. Nemyslím si, že byl soupeř o tolik branek lepší. Pokud se dá něco po takovém výsledku vyzdvihnout, tak výkon dorostenek a především Terky Dybalové v závěru utkání."

Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba 41:19 (19:9)

Nejvíce branek: Bajčiová 6/1, Klučková 6, Radovič 4 - Dybalová 4/2, Prašivková 3, Novobilská 2. Rozhodčí: Daňo, Sabol. Vyloučení: 8:2